náš bio a eko slib pro chlupáče

Všem chlupáčům a páníčkům světa můžeme slíbit, že naše zásady a filozofii, budeme vždycky ctít. Nikdy nepodlehneme davu a nevydáme se cestou velkých korporátů, kde je zisk přednější před kvalitou samotného výrobku. Že produkty pro chlupáče můžou být vyrobeny z přírodních BIO a EKO materiálů, bez přidaných nesmyslů a chemie. Díky vám všem jsme za ty roky zjistili, že to co děláme, má smysl.Kvalitní maso z volného chovu

My chlupáči jsme masožravci a maso je základem naší stravy. Proto v Sušienkove dbáme na to, aby bylo základní a nejvyšší složkou každé naší dobrůtky. Ještě více, ale dbáme na to odkud samotné maso pochází. Všechna zvířata, která u nás najdete pochází z volného chovu nebo přírody. Jsou krmena pouze přirozenou stravou, bez jakýchkoliv antibiotik a jiných nesmyslů.

Mají za sebou šťastný život v rodinách, kde se celé dny pásly na loukách, a pobíhali ve volném výběhu. Podporujeme zemědělce a sdružení z ČR, kteří ještě nezapomněli, jak se mají ke zvířatům a přírodě chovat.

Zelenina, ovoce a bylinky jako za starých časů

Masová složka v našich fajnotkách je doplněna čerstvou zeleninou, ovocem a bylinkami. Ta také pochází od místních pěstitelů a farmářů z ČR a SR. Jsou skvělým důkazem toho, že pokud se chce, tak si můžete pěstovat cokoliv jako dřív, bez umělých hnojiv, pesticidů a dalšího nesmyslného chemického koktejlu, který se potom dostává a ukládá do samotného plodu.

Z daleka k nám cestují jen chia semínka a olivový olej, no a i ten jsme byli osobně hledat v Toskánsku. Rodina, která ho vyrábí se tomu věnuje už po několik generací.

Zdraví a normy na prvním místě

Při výrobě dodržujeme poctivou recepturu a vysokou kvalitu surovin v human-grade kvalitě. Dbáme na všechny potřebné normy a směrnice EU, jako výrobce krmných směsí jsme v České republice registrováni pod číslem CZ801426-01.

Všechny recepty sestavujeme ve spolupráci se zkušenými lékaři a odborníky na stravování zvířat. Naše produkty mají proto vyvážený poměr potřebných živin zohledňující potřeby nás chlupáčů.

CHLUPÁČI VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

Všechny chlupáči mají právo na plnohodnotný život. Mnohdy na to ale lidé zapomínají a dělají s námi co chtějí. Zahrnují nás kvalitním krmením, kvalitními hračkami a dalšími doplňky, se kterými se setkáváme denně. Nesmyslně se ženou za ziskem, no a náš komfort a zdraví jim zůstávají lhostejné.

Proto jsme ke všem chlupáčům v Sušienkove vždy byli, jsme a budeme upřímní. Stejně jako jejich láska je upřímná k lidem.

NÁVRAT ZPĚT
K PŘÍRODĚ

Tak jako na chlupáče, zapomínají lidé často i na samotnou přírodu. Na tu "nepodstatnou" část našeho života, díky které máme všechno kolem nás. Díky které všichni žijeme a dýcháme. Pokud se věci kolem nás dají vyrobit šetrně k přírodě, s maximální eliminací znečistění a uhlíkové stopy, proč tuto možnost nepodpořit a nestát se její součástí?

Kdo by přece chtěl dobrovolně přijít o všechny ty super výběhy, louky a parky, v nichž se tak rádi honíme!

Chlupáči vždy
na prvním místě

Pro všechny chlupáče jsme vždy byli, jsme a budeme upřímní, stejně jako je jejich láska upřímná k nám lidem.

Bio kvalita
kde se jen dá

Chlupáčovo zdraví je u nás vždy na prvním místě. Na kvalitě surovin nikdy nešetříme.

Lokální zdroje
a produkty

Podporujeme lokální zemědělce, jejichž poctivá práce je nesrovnatelná s velkovýrobami!

Návrat zpět
k přírodě

tejně jako ke chlupáčům, jsme šetrní i k přírodě. Musíme si ji vážit za všechno, co nám dává každý den.