ZA VŠÍM HLEDEJ CHLUPÁČE!

03 May 2017/ krupave misto susienkovo ze zakulisi

Jak to vše začalo? Kdo za to vše může? Proč jsme začali vyrábět právě zdravé sušenky? Nóóó dobře… dobře… odběhnu na chvilku od šťavnatého masíčka a podíváme se společně na to! Hmm, kde bych začala? Asi tedy u mě - šéfové Sušienky! Naše rodinná firma Sušienkovo vznikla pár týdnů po mém příchodu a právě po mně nese firma svůj křupavý název SUŠIENKOVO. Už od malička jsem nebyla fanoušek klasických piškotů, které obsahují pouze nějakou mouku a další nesmysly, které si myslím, že do našich misek nepatří - zalepit lepkem přeci žaludky nepotřebujeme, ne?! A tak se moji páníčci pustili do pečení něčeho zdravějšího, voňavějšího, chutnějšího, křupavějšího ááá hlavně výživnějšího.

Po nějakém čase páníčci vymysleli zdravé SUŠENKY jako DIVÁ SVIŇA, KRAVINA, LOSIE BOBKY či DIVOČINA, ve kterých vyčmucháš maso z volně žijících zvířat a tóóó až 62% i více a pouze čisté svaloviny - zásadně nepoužíváme žádné vnitřnosti, odpad a jiné nesmysly. Dále je to ovoce a zelenina, kterou si sami sezónně pěstujeme na sušienkovských polích, olivový olej z Toskánska, lněné semínka, špetka rýžové mouky či amarant. Myslíme i na chlupáče, kteří trpí intolerancí na živočišnou bílkovinu - pro ně máme nově v nabídce BEZMÄSO.


Jak šel čas, tak jsme získávali více a více chlupáčů ze Slovenska, ale i tady v Čechách - v Praze, kde vlastně naplno všichni fungujeme a vyrábíme naše zdravé fajnovky ostošest. Dnes kromě sušenek vyrábíme SUŠENÉ STEJKY či HOLISTICKÉ KONZERVY.

SUŠENÉ STEJKY jsou 100% filety z MAKRELY, SARDINEK, TRESKY či oblíbeného vyzrálého hovězího HOVÄDZINKA. HOLISTICKÉ KONZERVY nejsou pouze na chuť, ale je to pro nás chlupáče i plnohodnotná strava, která je superská taky i pro Barfisty na cestách! Vyčmuchat můžeš tyto lahodné masíčka jako RYBACINU, DIVIAKA či ZVERINU, která v rámci 6. ročníku FOR PETS získala cenu odborné poroty Grand Prix.


Při výrobě všech fajnovek používáme poctivé lokální suroviny a maso z volně žijících zvířat. Nikde NEnajdeš lepek, dochucovadla, umělé přísady či jiné nesmysly, BAF!


MIAW! Rok 2017 je plný křupavých novinek a jednou z nich jsou očekávané HOLISTICKÉ KONZERVY PRO KOČKY! Nóóó nevím, jaká budu kámoška s kočičákama, ale zkusím to. Pro kočičáky jsme připravili na rozjezd TRESKU, SLIEPKU a MAKRELU. Treska i Makrela je z volného výlovu (Island), kuřecí prsa pochází ze slepic z volného výběhu dále je každá konzerva doplněna vepřovým masem z přeštického prasete a kuřecím vývarem óóópět od slepic z volného výběhu. Kočičáci se mohou těšit i další fajnovky, ááále musím mlčet, i když za to mlčení jsem ještě nedostala ani žádný stejčík, musím se páníčkům připomenout! :)


A křupeme dááál! Po 4 letech non-stop makačky jsme na začátku letošního roku otevřeli KŘUPAVÉ MÍSTO - náš první kamenný obchod, který vznikl hlavně díky vám chlupáčům, páníčkům & milovníkům Sušienkova! Křupavé místo není jen obyčejný pet shop, ale je to hlavně místo setkávání a společných křupavých zážitků. Základní kááámen prodejny jsou naše vlastní produkty, kde velmi dbáme na výrobní procesy, kvalitu surovin a celkovou filozofii. Na to všechno dohlížím já se Špagetkou, ale máme šikovné sušienkovské lidi, takže nemusíme na ně moc štěkat, že je něco špatně! :)

A aby jsme se náhodou nenudili, tak jsme se rozhodli podporovat a zastupovat značky, které se rozhodly jít obdobným směrem jako my v Sušienkovu - BECO PETS & CLOUD7. BecoPets je mladá firma, která vyrábí EKO hračky. Ty jsou vyrobeny z eko a recyklovaných materiálů, které jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí. Německá značka Cloud7 tě i tvé páníčky dostane moderním čistým designem, který je tááák pro značku klíčový. Pelechy a další doplňky jsou vyrobeny z prémiových materiálů a hodně tito parťáci kladou důraz na fair trade dodavatele.

Uff, jsem se nějak rozpovídala… pro dnešek končíme, čeká mě tam to masíčko, tedy pokud se už o něj nepostarala Špagetka! :)
Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.