SLAVÍM 5. NAROZENINY

22 May 2017/ narozeniny susienkovo

Toto jsem já jako nedááávno vylíhnuté kuřátko, které přišlo zkouuumat všechny vůně světa. (Někde v Tatrách na běhačce)


Dovolím si říct, že jsem osudová žena. Změnila jsem životy dvěma lidem, Alie a Matejovi - mým páníčkům, kteří pro mě začali vyrábět zdravé sušenky ááá založili rovnojmennou pekárnu, Sušienkovo. Dnes plním bříška a měním stravovací návyky spolu s mojí sestrou, Špagetkou, tisícům spokojeným zákazníkům. Láska, pokora, upřímnost, štěstí - všemi těmito vlastnostmi hýřím a učím je i lidi, kteří občas zapomínají, že mnoho psímojkošenia a lááásky uzdraví každou bolístku v srdci či na poraněné tlapce z běhačky. Přeji si, aby všichni chlupáči měli vždy plné misky zdravého Mäsíčka, a aby páníčci nosili v batůžku vždy jen odměny, o kterých znají původ do písmena, BAF!


Narozeninové ráno je jako každé ráno, plné škrabkání, psímojkošenia jen dnes s příchutí Makrely, která i když byla ukrytá v batůžku, tak se rozvoněla po celém bytě!


Když se podívám zpětně, tak nevěřícně krouuutím hlavou nad tím, jak malý chlupáč takových rozměrů dokáže pohnout lidmi na tomto světě takovou malou věcí, jako výrobou zdravých sušenek, která dělá šťastných mnoho z vás. Je superskééé, že moji páníčci a další lidi, kteří jsou součááástí Sušienkovské crew vytrvali a neustááále makají den co den na tom, aby jste vy chlupáči mohli i na dále pokřupávat vždy čerstvou nadílku našich fajnovek.


Touto křupavouuu nadílkou Makrely mně dnes moji páníčci překvapili a zasypali můj pelíšek. (Ó áno, podělila jsem se a nesnědla jsem všechno najednou, pěkně si to nechám na pár dní.)


Oříšci či Rodokmenovci, to je úplně fuk, všichni si zasloužíme to nejlepší ááá to by si už měli zapsat všichni páníčci za uši ááá to navždy. Nééé mnoho hraček, pelechů či nadrozměrný dort nás dělají šťastnými, to vy lidi! Vaše laskavost, něha a nekonečně dlouhé ramena, které jsou vždy připravené a ochotné objímat. Děkuji páníčkům Alie a Matejovi, že mi při našem prvním setkáním Alie - šklebící se radostí (ten její radostný úúúsměv si budu pamatovat navždy, i když ho mám každý den před očima, ale první byl nezapomenutelný) dovolila rozvázat její šnůrky od bot. No, už mi nikam neutekli a že to byli moji osudoví páníčci, si piš! Všichni se na tomto kulatém světě setkáváme z důvodu naplnění maximálního štěstí a naší povinností je dělat šťastným jeden druhého neboť nejvíc na světě vždy bylo a bude štěstí a zdraví, kterého je třeba mít plný batůžek.


Á tady se už servíruje šťavnatááá snídaně. Podává se Mäsíčko - Zverina a podělíme si ho společně, jelikož jsem super sestra!


A nech jsou moje narozeniny plné radosti a máme se všichni šťastně, dovolila jsem si udělat akciošku týdne, kterou můžete kamarádi využít na nákup s 10% slevou na cokoliv, slevový kód je: VSECHNONEJLEPSISUSIENKA



Máš k tomu co říct? BAF!

Chlupáči vždy
na prvním místě

Pro všechny chlupáče jsme vždy byli, jsme a budeme upřímní, stejně jako je jejich láska upřímná k nám lidem.

Bio kvalita
kde se jen dá

Chlupáčovo zdraví je u nás vždy na prvním místě. Na kvalitě surovin nikdy nešetříme.

Lokální zdroje
a produkty

Podporujeme lokální zemědělce, jejichž poctivá práce je nesrovnatelná s velkovýrobami!

Návrat zpět
k přírodě

tejně jako ke chlupáčům, jsme šetrní i k přírodě. Musíme si ji vážit za všechno, co nám dává každý den.