NA KUS ŘEČI: S Chilli, Zdenkou a Martinem!

12 November 2017/ Na kus reci Pet Farm Family Rozhovor

Připravili jsme si pro vás pěkně vypečený rozhovor s našimi milými zákazníky Zdenkou & Chilli. Víte, jak takový chlupáč jako Chilli může člověku, tedy Zdence, změnit život? Nebo, jak se Chilli kvůli Hovädzince prokouslala do kufru? Další lahodnééé infošky o téhle slovenské dvojce žijící v Toskánsku se dočtete v našem novém sušiblogu, BAF!Zdenka


Tvůj příběh s Chilli - kde jsi ji potkala & jak ti to změnilo život?
"Nejdříve mi osud do cesty přihrál mého Maťka. A když někoho milujete, tak mu chcete splnit vše, co mu jen na očích vidíte. Blížily se Vánoce a já jsem věděla, že Maťkov sen bylo mít anglického buldoga. A to, že sen to byl obrovský dokazuje těch 30 plyšáků buldoga které jsem u něj objevila :)) Vánoční dárek byl tedy více než jasný..."


" If you only walk in sunny days you'll never reach the destination. " #mygirls #duomazde #ladolcevitamz #sitoskansko

A post shared by Martin Zahumensky (@martinzahumensky) on"Dlouho jsem pátrala na těch internetech a ptala se známých, až jsem narazila na chovatelku buldogů na Slovensku s dobrými referencemi. Neváhala jsem a ihned jsem se jí ozvala, na což na mě čekalo velké překvapení - právě před Vánoci se jim měly narodit štěňátka. Nejvíc radost!"

"Ihned jsem začala vše plánovat, včetně povinné výbavy ze Sušienkova! ❤️"

"V zápalu toho křupavého plánování jsem se dozvěděla, že můj Maťko plánuje pořídit štěňátko taky. Dokážete si představit dvě štěňátka, když vlastně nemáte žádné, ale vůbec žádné zkušenosti? Já ne! :)) V celé rodině se rozjela taková mega kampaň o tom, že chlupáč není dobrý nápad, až Maťko zřejmě něco vytušil."

"I přes tohle všechno jsem 23. prosince sedla do auta a vyrazila za naší Chilli. Jakmile jsem dorazila, byla jsem ihned ze všech stran obklopená chlupáči a nejvíc se ke mě měla právě naše Chilli. Jednoduše, našli jsme se."

"Cesta zpět po maďarské dálnici byla opravdu divoká. Domů jsem ji sice nepřinesla s červenou stuhou, ale za to pořádně pokakčenou & počůranou, ale i tak ji Maťko zbožňuje od první chvíle!"

Popiš Chilli 3 slovy!
"Extrémně vtipná pohodářka s obrovských srdíčkem!"

V křupavém projektu “Sí, Italy”, na kterém pilně & non-stop pracuješ se svým snoubencem a skvělým šéfkuchařem Martinem Záhumenským, má tlapky i Chilli, je to tak?
"Je to láskyplný vítač, který spojuje nejen lidi, ale i ostatní chlupáče. Díky Chilli si nás naši hosté rychleji zapamatují a jsme v kontaktu i nadále a těší na další návštěvu, včetně #PSÍMOJKOŠENIE s naší Chilli."

Chilli je celkem zběhlá v cestování. Baví ji být ti pořád v pátách?
"Áááno je to velký cestoval! Zatím sice neví, co je to letadlo, ale co se týče auta, tak to je profík tak, jako je profík v křupaní Hovädzinky. Už s námi nacestovala více jak 20 000 km! Vydrží i cestu na Slovensko, která je nějakých 930 km, samozřejmě s přestávkami na kakačku. Nechybí ani výbavička v podání hraček, deky, sušienkovských fajnovek a hodně fresh vody."Jaké jsou vaše nejbližší plány?
"Sezóna se nám pomalu blíží ke konci, byla náročná, ale super. Těším se na volné chvíle s Martinem & Chilli, setkání s přáteli. Zbožňuji podzimní a zimní dny při krbu, čtení dobré knihy, koukání na dobrý film a hlavně procházky po toskánských vesnicích. To zní jako plán, ne? :)"

Chilli


Tááák, co Chilli, prozradíš nám jaké jsou tvoje oblíbené sušenky?
"Nóóó, kamarádi, to je opravdu oříšek otázka! Jsem asi jako moji páníčci, kterým chutná vše fajnové a vaše sušenky zbožňuji všechny do posledního drobečku!"

Co říkáš na naši Hovädzinku? Zapráší se po ní hned po otevření, či si ji někam odkládáš na horší časy?
"Věřte nevěřte, ale kvůli Hovädzince jsem se jednou pustila do operace dnes známé jako “pitva kufru”. K balíčku jsem se úspěšně prokousala, ale pááák jsem málem dostala po čumáku. Hmm, když Hovädzinku miluješ, tak ji miluješ i přes všechny překážky, BAF!"

Favorit mezi masíčkem v konzervě?
"Muflóóón!!! Čmuchala jsem infošky o šťavnatém Muflónovi a páníčci mi sdělili, že dočasně není… Upps, ale už teď se těším na novu vááárku tohoto fešáka. Zbožňuju tuhlu kombinejšn muflona, borůvek, kurkumy či brokolice… Jak se říká u nás oh dioo!"

"Co to slyším? Novinka Moriak?? To musím okoštovat!"Vyhříváš se na toskánských pláních? My by jsme s tebou měnili hned z fleku!
"Sušenkáči, samozřejmě, že mě páníčci jednou vytáhli i na pláž, abych byla v obraze o tom, kde to vlastně žiju. Voda mi vůbec nesedla, raději se napiju vašich vývarů a týýý vody… už nikdy víc!"

"Proto dávám přednost roli kavárenský povaleč, která mi maximálně vyhovuje. Páníčci mi s sebou vemou nějaký fajnovky & cestovní deku a vyrážíme. Po tlapce mám nejen páníčky, ale i blahodárné Krémo, které krémujeme non stop, ať už jsou rozpálené toskánské chodníky či se brodím ve sněhu… jen pak vydržet a neoblízat všechno to bambucké máslo z tlapek, BAF!"

Chilli, jaký je tvůj běžný chlupatý den? Počítáme, že jsi někde rozvalená pod slunečníkem či v olivovém háji, cóóó?
"Jsem spáč, jako páníček, tedy nás většinou musí tahat z postele naše panička Zdenka. Snídaně je nejdůležitější část dne, jak u páníčků, tak i u nás chlupáčů. Většinou si dopřeju granule nebo šťavnaté masíčko Krava, chvilku si oddechnu, aby mi to vytrávilo a hurááá běhat do přírody. Cestou vždy potkáme naše kámoše Soru, Lea ááá mnoho dalších."

"Ááá pak přichází na řadu i ty pracovní povinnosti, do kterých jsem aktivně zapojena. Musíme se postarat o naše hosty - mezitím se i mě dostává dostatek škrabkání za ouškami… Vyrazíme na trhy po čerstvé ingredience, aby i naši hosté ochutnali to nejlepší, co Toskánsko může nabídnout. Hmm, co to cítím? Z kuchyně se linou samé lahodné vůně - to páníček už řádí za plotnou. No, ale v restauraci mě to moc nebaví, je to spíš trápení mých chuťových buněk. Raději se vyvalím na terasu se sušenkami Kravinááá."PSÍMOJKOŠENIE - je to i u tebe hlavní bod denního programu, ať se děje, co se děje?
"Páníčci všem hovoří, že jsem jejich lááááska. Nóóó asi něco na tom bude, jelikož PSÍMOJKOŠENIE je u nás na denním i večerním programu, BAF!"


Tak se přiznej, kámoško:

1. Masíčko nebo granule?
"Masíčko!"

2. Postel nebo pelech?
"Postel!"

3. Losie bobky nebo Kravina?
"Obojí!"

4. Psímojkošenie nebo nesahat?
"Moje druhé jméno je Mojkáčik!"

5. Sušienka nebo Špagetka?
"Alenka!"

6. Posera nebo strážce?
"Strachopudská strážkyně!"Děkujeme za rozhovor, BAF!

Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.