PŘEDPLATNÉ NENÍ ŽÁDNÁ KRAVINA - ČERVENCOVÝ SUŠIBOX JE TADY!

17 July 2017/ predplatne susibox

Přesně tááák, kamaráde! Pokud patříš mezi naše pravidelné strávníky, tak si s páníčky musíš dát válečnou poradu o našem SUŠIBOXU. Co si budeme povídat, ten je pro tebe jako stvořený! To nám můžeš věřit! :) Jelikož má náš každoměsíční SUŠIBOX nesčetně fajnových výhod, pojďme si je v rychlosti představit, ať víš do jaké divočiny se s námi pouštíš, BAF!• Za tvé oblíbené fajnovky můžeš ušetřit i více jak 3 000 Kč
• Všechny naše dobrůtky jsou produktem ruční výroby v naší křupavé kuchyni, kterou tím podpoříš. Zastav se někdy u nás na Praze 9 a prohlídni si jak a z čeho to vše děláme! Budeme se na tebe moc těšit :)
Dopředu móóóc dobře víš, co v balíčku vyčmucháš!
• Páníčkům ušetříme starostí s hlídáním si zásob ve špajzu a o každoměsíční doplnění se postaráme my se Špagetkou
Ušetřený čas s pravidelnými objednávkami, můžeš využít třeba na společnou běhačku s páníčky

#local #handmade #freerange #humangrade #vimzacoplatimA co v aktuááálním červencovém Sušiboxu vyčmucháš?


Holistické masíčko MUFLÓN (300g)
Letošní křupavý rok je samá novinka! A tady v červencovém Sušiboxu máš tu čest ochutnat právě jednu z nich. K našim starým známým konzervám Rybacina, Zverina, Diviak přibyl nový parťák - MUFLÓN. V téhle holistické konzervě vyčmucháš pořááádnou porci lahodného masíčka z muflona pocházející z volné přírody - celkem 67%!

Drbeš se za uchem, že vlastně dobře nechápeš, co vlastně znamená, že fešák muflon pochází “z volné přírody”?! Neboj, kamaráde, vše si vyjasníme. V Sušienkovu milujeme zvířata a přírodu, a proto dbáme na to, odkud všechny suroviny, včetně masa, pochází. Třeba náš muflon se krmil přirozenou stravou - bez jakýchkoliv antibiotik a jiných nesmyslů, má za sebou šťastný život – žil v lese, na loukách a plnými doušky si dopřával volnost a čerstvý vzduch.

A co v této šťavnaté konzervě ještě vyčmucháš? Mrkev á červenou řepu, kterou si v sezóně na vlastním poli pěstujeme sami. Brokolici, kapustu, celer, chia semínka, černý & červený rybíz, maliny, ostružiny, borůvky ááá voňavé bylinky (petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a ostropestřec mariánský) a kurkuma & spirulína.


Holistické masíčko ZVERINA (300g)
V holistické konzervě ZVERINA vyčmucháš masíčko z divokého jelena a daňka (67%). Dále objevíš ingredience jako mrkev, červenou řepu, sušená jablka, chia semínka, bylinky a olivový olej ze slunného a tááák oblíbeného Toskánka.

To, že ti ZVERINA bude chutnat, v tom už mám jasno, ale věděl jsi, že ti i poskytne (jako všechny naše masíčka) kvalitní dávku živin, vitamínů, minerálů & antioxidantů? Že ne? Tááák teď už to víš. Když budeš mít všechny tyhle věcičky v sobě a ve správném poměru, budeš vitální a fit, BAF!


Holistické masíčko DIVIAK (180g)
Jako všechny naše ručně vyráběné produkty, tak i náš holistický DIVIAK je bez umělých přísad, konzervantů či jiných blbostí. Taky neobsahuje lepek, obiloviny ani brambory.

A teď to důležitééé, co vlastně tahle fajnovka obsahuje! :) Nejvyšší podíl vždy tvoří maso (jelikož my chlupáči fakt pocházíme z masožravců) a najdeš ho zde celkem 66% a jak už z názvu plyne jedná se o divočáka z volné přírody, který má opravdu šťavnaté, ale i nejtučnější a tím pádem nejvíc energizující masíčko ze všech našich holistických konzerv.

Neodolatelného DIVIAKa jsme doplnili o mrkev a červenou řepu. Dále vyčmucháš chia semínka, olivový z Toskánka, bylinky a navíc přidaný ostropestřec mariánský.


Holistické masíčko RYBACINA (180g)
Dopřej si poctivou dávku daňka (41%), lososa (15%) a makrely (5%)! Dále taky objevíš řepu, batáty, chia semínka, bylinky a olivový olej.

Nejen tohle masíčko ocení i všichni BARF-isti na cestách za divočinou, kde si čerstvé maso musíš jedině ulovit, co může být někdy docela problém.


HOVÄDSKÝ VÝVAR
Dodržuj pitný režim s naší vyzrálou novinkou – Hovädským vývarem! Tento sušienkovský “energeťák” vznikl ve spolupráci s řeznictvím TRMS, stejně jako naše Kravina, kterou taky v Sušiboxu vyčmucháš.


Sušený stejk TRESKA
Snack na dovolenou jako vypečený! Až si budeš balit švestky, nezapomeň do batůžku přibalit i tuhle křupavou fajnovku v podání Tresky, která pochází z morského výlovu. Je plná proteinů, omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Křupáním 100% sušeného stejku z Tresky navíc podporuješ svůj metabolismus, růst ááá chuť k jídlu.


Výživné sušenky LOSIE BOBKY
Losos (62%), sušená jablka, mrkev, rýžová mouka, amarant, lněné semínka, petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná ááá olivový olej z Toskánska.

To jsou naše Losie bobky – zdravá odměna na takové to domácí křupání, nebo fit tyčinka na všechny výlety v divočině. Supersky křehké kousky na doplnění energie, které jdou snadno lámat, takže na své si přijdou i menší plemena chlupáčů. Také se můžeš o ten kousíček podělit i s kááámošem.


Sušenky KRAVINA
Není kravina jako kravina. A tuhle musíš zaručeně ochutnat! Obsahuje totiž 70% vyzrálého hovězího masa. Tím výčet zdaleka nekončí. Přidali jsme i řepu, mrkev, amarant, špetku rýžové mouky, lněné semínka, bylinky a olivový olej z Toskánska. Snack na běhačku jako vypečený, BAF!


Podobný obsah najdeš v našem SUŠIBOXU každý měsíc. Někdy tam navíc zabloudí i nějaký ten MYDLOŠ, nebo EKO hračka a to už myslím za zkoušku stojí. Pokud si ještě netroufáš SUŠIBOX odebírat 6 nebo 12 měsíců, tak ho otestuj na 3 měsíce a uvidíš, že ho budeš netrpělivě očekávat už pořád, BAF!
Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.