POMOC ÚTULKÁČŮM & ŠARPEJ V NOUZI

09 May 2018/ ze zakulisi

Nejen květen je lááásky čas! Znáš už náš laskavý projekt POMOC ÚTULKÁČŮM? Jeho počátky sahají k Špagetkiným loňským narozeninám, kdy jsme s touto tradicí začali, a za tu dobu se nám podařilo naplnit nejednu misku.
POMOC ÚTULKÁČŮM funguje celoročně, jelikož je potřeba pomáhat nejen o Vánocích, ale co to nejvíc naše tlapky zvládnou. Sbírku pro chlupáče útulkáče může podpořit každý, i když třeba nemáš vlastního parťáka, ale máš je rád.

V Křupavém místě máme pro útulkáče speciální ceník, kterým pomáháme i my v PET FARM FAMILY. Již brzy se můžeš těšit na sekci POMOC ÚTULKÁČŮM, kterou vyčmucháš i na našem sušiwebu a tím pádem budeš moci pomáhat i ty z druhééého konce kraje, BAF!

ŠARPEJ V NOUZI – laskavá organizace, která pomáhá všem opuštěným šarpejům. Všem, kteří se ocitli na ulici, v útulku či jsou vážně nemocní a opuštění, se snaží pomoci, vyléčit je, socializovat je, a najít jim vysněný domov. Bohužel, my je všechny adoptovat nemůžeme. Pomoci však můžeme všichni dohromady, i když si ty třeba pejska nemůžeš dovolit. Víííme jaké je těžké rozběhnout takový projekt v začátcích a proto jsme šarpejům darovali přes 100 kg masa, aby měli, dokud nenajdou svůj milovaný domov, o jííídlo vystaráno!

V dubnu se PET FARM FAMILY zúčastnila milého srazu ŠARPEJŮ V NOUZI. Při téééto křupavé příležitosti jsme potkali i šarpeje, kteří pořád svůj vysněný domov nenašli ááá právě i kvůli nim tenhle sušiblog sepisujeme. Podívej se na ně hezky zblízka a možná si najdeš nového kamaráda na celý život, BAF!

BORIS (5-6 let)

Fyzicky i psychicky moc šikovný pes, který hledá na společnou běhačku divočinou parťáka. V dočasné péči se naučil cestovat MHD a taky nemá problém pohybovat se mezi lidmi. Rychle si zvykl na bydlení v bytě, ač žil na zahradě, kde ho bývalá rodina "zapomněla". Život na zahradě mu ale utkvěl v paměti, proto se nejlépe cítí na čerstvém vzduchu, v přírodě, nejlíp po boku svého osudového páníčka, který s ním bude společně objevovat svět, BAF!


MOONA (cca 2 roky)

Povahově moc milá a hravá fenka, která si ve smečce dokáže sjednat pořádek, holka šikovná! K lidem je ze začátku nedůvěřivá, ale jak se seznámí blíže, stane se z ní klubíčko mazlení. Je potřeba trpělivého páníčka, který Moone věnuje svůj čas, lásku & trpělivost, jelikož na milující majitele zatím štěstí neměla.


BORI (3 roky)

Tenhle pán úúúžasňák je jak stvořený pro páníčka, který se odhodlá s ním pracovat třeba i víííc, protože skvěle funguje i na povely a dělá mu radost rozvíjet se. Bori je pejsek, který je čistotný a zvyklý na byt. Zbožňuje lidi i děti a je neustále připravený na psímojkošenie. Cestování do divočiny, ať už té městské, či vlakem do divočiny opravdové zvládá na jedničku. Bori je připraven stát se za každých okolností tvým nejvěrnějším přítelem, BAF!


VIVA

Přišla do dočasné rodiny z útulku, který jí moc nesvědčil. Teď se má ale skvěle, nabírá na váze a je šťastná. Jakmile se Viva dá do pořádku, tak ji bude čekat ještě jedna malá operace, a pááák bude připravena do nové, maximálně milujícího domova.


BAF!

Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.