OHLÉDNUTÍ ZA ROKEM 2017

21 January 2018/ 2017 Pet Farm Family

Rok 2017 se vypařil stejně tak, jako se paří z naších hrnců, kde bublá vývar z kostí do vaší (i naší) oblíííííbené BIO Kraviny. Letos pro vás máme opět připraveno mnoho výýýtečných fajnovek, avšak ještě se na moment zastavíme v roku 2017, který patřil mezi další oblíííbený, jelikož jsme ho strávili s vámi, kamarádi.

Odehrálo se toho opravdu hodně. Napeklo se mnoho novinek na křupání a mohli jsme se sejít na nejrůznějších milých i charitativních akcích. Odběhali jsme spolu stovky kilometrů, procestovali hádám ještě více, jelikož s naším sušienkovským dogfoodtruckem jsme na cestách pořád.

Společně jsme skřupali tisíce masíček a ručně pro vás ušoulali tisíce sušenek! V rámci statistik jsme nelenili ani s křupavými balíčky a odeslali jsme jich více než 5 000 ks, akciošky či osobní odběry nepočítaje.

Chcete vědět víc? Tak se pojďte společně prokousat naším společným rokem 2017, BAF!KŘUPAVÉ MÍSTO & AKCIOŠKY


Náš showroom, prodejna a továrna v jednom je místem, kde se odehrááálo tolik všelijakýýých akciošek, že to snad ani není pravda. Ten čas fakt letí, když děláte co vás baví že, chlupáči :)

Naše panička Alie, spolu s Monikou si pro vás připravily různorodé workshopy, jako například tenkrát, co jsme recyklovali dózy od sušenek a upekli společně granolu, či jsme se namíchali Repelent do divočiny a to hned s čtyřmi reprízami! Učili jsme se o recyklování a pojali tak naše filmové večery trošku více naučně a samozřejmě nechyběla ani miska plná popcornu! Také jsme tu s vámi slavili narozeniny, či už naše, nebo našeho páníčka Mateja, i dalších členů Pet Farm Family crew!

ZMĚNILI JSME NÁZEV NA PET FARM FAMILY


Špagetko, uč se anglicky, od teď je ze Sušienkova Pet Farm Family! Chytáte se za ušiska, kamarádi? Nebojte, změnili jsme jen název, abychom mohli jít i do světa… my a naše filozofie zůstává stejná!
FOR PETS 2017


Chlupáč kam se podíváš! Přesně takhle vypadalo For Pets 2017 v pražských Letňanech, kde jsme nemohli chybět ani my. Potkali jsme chlupáče všech barev, typů a střihů, kteří od rááána do večera objevovali naše ručně vyráběné fajnovky!

Áááno Špagetko, díky za připomenutí – v rámci veletrhu For Pets 2017 odešli naši páníčci s oceněním za produkt Zdravô, který už dávno považujeme za takový malý zázrak z přírody! Jsme rádi, že ho ocenili i lidi z organizace For Pets. Co se týče vás, kamarádi, kteří jej ještě neznáte, vězte, že jej potřebujete nutně poznat! Tady se o něm dozvíte něco více...
ZDRAVÉ NOVINKY NA KŘUPANÍ, ČI ZAHNÁNÍ HLADU


Naši makači z Pet Farm Family továrny se s námi opravdu nenudí! Pod vedením technickým & teoretickým (dohlíží náš šéfko Lukáš) sestavujeme komplexní jídlo pro chlupáče, které je výživné a plné kvalitních surovin! Opět se nám to podařilo a vám velmi chutná! Potěšili jsme i ty, kteří mají problémy s trávením ááá dodnes si nevěděli rady… Taky jsme vám nabídli Vývary, po kterých se vždy jen zaprášilo, podobně jako po Sušenkách!

To mi připomíná, jak jste se pustili do Temných Losích bobků, které jsme pro vaši přízeň doplnili třikrát a z limitovky se zřejmě stane stálice (jen v jiné podobě, ale to překvápko si necháme na později). A taky jsme uvítali holistické konzervy pro kočičáky, kterým jsme nabídli 4 druhy a chystáme další, MIAW!
DOBRÝ TRH


Django, Rita, Ozzy, Grey, Theon, Sam, Soren, Dexter, Šani, Fargo, Leo, Gigi, Ela, Dami, Tofi, Cairo, Riki, Picúrka, Frasier, Tywin, Luigi, Blondie, Flo, Leia a mnoho dalších z vás nás po celý rok doprovázeli s naším sušienkovským dogfoodtruckem na Dobrom Trhu. Všem vám patří díky za podporu a přízeň a my slibujeme, že budeme minimálně tak pracovití jako za poslední roky, BAF!
AKCIOŠKY "PRAŽSKÉHO TYPU"


Fouuusky nám větrem vlály, jak jsme se na každou akciošku za vámi náhlili, a že jich bylo opět tento rok nespočet! Apetit piknik, Dyzajn market, Lemarket, máme rádi i Prosecco, Foodparade a občasně nás to odplavilo i na Náplavku. Letos se na nás můžete těšit taky tak!
POMOC ÚTULKÁČŮM


U nás se řídíme heslem, že je potřebné pomáhat nejen v období Vánoc, ale ce-lo-roč-ně! Pravidelně se zapojujeme do projektů, které podporují útulkáče, či chlupáče, kteří nemají tolik štěstí jako my. I díky vám a vaším páníčkům, kteří zavítali do Křupavého místa a nakoupili zdravé jídlo nejen pro vás, ale i pro pejsky bez domova, v rámci akce POMOCI PRO ÚTULKÁČE, která běží nepřetržitě po celý rok.


2017 je teda fuč a my se nesmírně těšíme na ten nastávající. V něm nás opět čekají nekonečné procházky v divočině, množství testování nových příchutí, ale i více sezónních fajnovek. Nóóó, já si myslím, že je na co se těšit, kamarádi! Dost bylo tedy čtení a hurááá na běhačku s páníčky. Pojďme si spolu užít další křupavý rok, BAF!Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.