NOVINKA: HOLISTICKÉ MASÍČKO KRAVA

04 August 2017/ konzervy Krava Novinka

MÚÚ - o slovíčko se hlásí kááámoška KRAVA! Naše šťavnatá novinka ze sušienkovské kuchyně, kterou už vyčmucháááš na šušiwebu či v našem Křupavém místě - kamenné prodejně na Praze 9. Pokud jsi milovníkem naší HOVÄDZINKY, tak věř, že i tuhle poctivou fajnovku si zamiluješ.

“Cváák!”

Ááá, tady někdo už tohle holistické masíčko v konzervě otevírá. Jsou to moji páníčci - prý, aby se mi tyhle řádky lépe psali. To beru všemi tlapkami, BAF!


Základní složkou nejen v konzervě KRAVA je kvalitní masíčko (67%). Jako je to u všech našich fajnovek, tak i tady jsme dali maximááální důraz na volně se pasoucí krávy. Vlastně, ono se to tak nějak všechno točí kolem luk, hájů a pastvin. V Sušienkovu, tedy v Pet Farm Family (pořááád si zvykám i já), velmi dbáme odkud samotné maso pochází. Tyhle kááámošky krávy mají za sebou šťastný život a užívaly si slovenské přírody, přirozenou stravu a tóóó bez jakýchkoliv antibiotik či jiných nesmyslů. Podporujeme zemědělce, farmy a lidi, kteří ještě ví, jak se i přes tuhle strááášně uspěchanou dobu, která je rychlejší než naše Divá Sviňa, mají ke zvířatům i přírodě chovat. Nejen za Kravou vyčmucháš obrovskýýý kus práce, ať už tééé naší, nebo našich dodavatelů.

Neboj kamaráde, není to jen o masíčku. Pošmákneš si i na dalších superskýýých ingrediencích, které naši novou Kravu parádně doplňují. V první řadě tu máme mrkev a červenou řepu. Věděl jsi, že si tyhle dobroty pěstujeme sami, co sezóna dovolí? Ne?! Tááák, teď už to víš. Dále je to celer, brusinky, chia semínka a bylinky (petrželová nať, list pampelišky, kopřiva dvoudomá, máta peprná a ostropestřec mariánský). Jóóó a taky nově do všech našich holistických konzerv, včetně Kravy, přidáváme fajnovou spirulínu, která je bohatým zdrojem železa, B1 a B2 na tvoji imunitu a celkovou vitalitu, či léčivou kurkumu, kterou zbožňují i naši páníčci, BAF!


Teď už jen stačí Kravu přihodit do batůžku (hodí se i všem BARF-istům) a vyrazit na výlet někam do divočiny. S Kravou získáš kvalitní dávku živin, vitamínů, minerálů & antioxidantů, tááákže nějaká ta tůra tě jen tak neskolí, BAF!


Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.