NAVŠTIV NAŠE KŘUPAVÉ MÍSTO!

Posted by Alie Lengyelova on

Už jsi zažil KŘUPAVÉ MÍSTO na vlastní tlapky? Že ještě nééé? Chybááá, to musíme rychle napravit! Co to slyším, že ani nevíš co je to Křupavé místo? Kamaráde… máš co učit, ale neboj to doženeme, začínáme prááávě teď a pěkně pomalu od začátku, takže si otevři KRAVINU bude to na dýl. :)


Po cca 4 letech non-stop makačky jsme na začátku letošního roku otevřeli Křupavé místo naši první kamennou prodejnu. Vznikla hlavně i díky tobě, tvému páníčkovi či všem milovníkům SUŠIENKOVA. Křupavé dveře do naší sušienkovské oázy jsou otevřeny všem, kteří řeší zdravý životní styl nejen pro sebe, ale i pro svého chlupáče.

Vyčmucháš tady převážně naše vlastní produkty, které pochází přímo ze sušienkovské kuchyně, která je součástí sušienkovské oázy tady v Praze. Velmi dbáme na kvalitu surovin, a proto všechny naše produkty jsou výhradně z poctivých lokálních surovin v BIO kvalitě od lokálních farmářů z ČR & SR. Dále velmi důležité jsou výrobní procesy, na které denně dohlížím já osobně se Špagetkou. Naštěstí máme šikovný sušienkovský tým lidí, takže nemusíme se Špagetkou na ně moc štěkat, že dělají něco špatně. :)Můžeme ti slíbit kamaráde, že nikdy nesejdeme z běhačky téédy pro lidské tvory z cesty! Naše ručně vyráběné fajnovky, které tady vyčmucháš budou vždy bez lepku, obilovin, bez umělých přísad, dochucovadel či jiných nekvalitních surovin a nesmyslů!

Těš se na čerstvou vááárku tááák oblíbených zdravých SUŠENEK jako DIVÁ SVIŇA, KRAVINA, LOSIE BOBKY či DIVOČINA. Pro chlupáče, kteří trpí intolerancí na živočišnou bílkovinu máme nově v nabídce BEZMÄSO, ale pochutnáš si na této zdravé bombě plné zeleniny a ovoce i ty! Nejen pro Barfisty máme fajnové SUŠENÉ STEJKY z MAKRELY, SARDINEK, TRESKY či vyzrálého hovězího HOVÄDZINKU. Ano, ano Špagetko myslím na to, neboj! HOLISTICKÉ KONZERVY plné kvalitního masíčka ty u nás taky vyňucháááš - RYBACINU, nováááčka DIVIAKA či ZVERINU, která v rámci 6. ročníku FOR PETS získala cenu odborné poroty Grand Prix.Pomóóóc... na své si nově přijdou i kočičáci, MIAW! Nechápu, co nám to ti páníčci dělají. Ale máme pro ně lahodné masičkové konzervy TRESKU, SLIEPKU a MAKRELU.

V Křupavém místě objevíš i přírodní kosmetiku jako MYDLOŠE, KRÉMA či ZDRAVÔ NA IMUNITU.


A to není všechno, kamaráde! Dej si další sušenku Kraviny a pokračujeme. Velmi rádi až s nadšením podporujeme lidi či firmy, které souzní s naší sušienkovskou filozofií. A proto u nás v Křupavém místě najdeš i značky jako CLOUD7 & BECO PETS.

Cloud7 se zaměřuje na výrobu špičkových pelechů s ergonomickými matracemi, které díky ruční výrobě a kvalitním materiálům neztrácejí svoji stabilitu a tvar. Veškeré použité materiály pocházejí navíc z ekologické a fairtrade produkce, což je pro clouďáckééé parťáky móóóc důležité i pro nás. Páníčky potěší kromě pelechů i neméně propracované cestovní tašky - se Špagetkou nedáme na ni dopustit, deky, nádherné stylové misky, obojky a vodítka z pravé kůže nebo řada zajímavých designových doplňků.BecoPets se zaměřuje na výrobu funkčních a zábavných EKO hraček a doplňků pro chlupáče, ale i kočičáky. K výrobě používají výhradně EKO a recyklované materiály, které jsou maximááálně šetrné k životnímu prostředí. Superské je, že při výrobě používají směs rozložitelných materiálů, která neuškodí nám chlupáčům ani kočičákům. U nás vede jednoznačně Gumkáč a Lokša. Páníčci nedají dopustit na Sáčky na kakačky. :)

Křupavé místo není jen prodejna, ale hlavně je to pro prostor křupavých zážitků, hraní a setkávání. Už těď se kamaráde těšíme na tvoji křupavou návštěvu, BAF!