NAŠI MAKAČI Z PET FARM FAMILY!

19 January 2018/ makači Pet Farm Family

Tento sušiblog jsme se Špagetkou navrhly trošku jinak, bude věnovaný našim makačům z Pet Farm Family. Díky tomuto blogu se o nich dovíte více, či možná zjistíte, kdo všechno za vším stojí! Pohodlně se zahrabte do deky, páníček nech ti otevře Losie bobky a spolu se tak začtěte do našeho lednového speciááálu:Alie


Naše milovaná pánička, jejíž náruč je vždy připravená objímat a rozdávat lásku! Tato Strapaňa, občas i Copaňa, jak jsme zvyklí ji oslovovat, je opravdu výmyselnice! To ona například může za každý název, který vidíte na etiketách. Veselá kopa z východního pobřeží republiky je dnes hlavní hnací sílou v Pet Farm Family. Stará se o její duši, a tedy i o informovanost vás páníčků o všech detailech, které jsou v naších zdravých fajnovkách ukryté. Ráda za celou Pet Farm Family crew ukazuje, že se to dá dělat i jinak! Zdravô, s láskou a s respektem ke zvířatům a k životnímu prostředí. Taky má pod “tlapkou” naše soušl média. Její rukopis vidíte velmi zřetelně (má pod tlapkou instagramy, spamy, facebúúúky). Je to naše dvorní fotografka a mluvčí. Tyto pravdy spod deky pak ukazuje světu a vám, kamarádi. Její další srdcovkou, pokud bude stíhat a zvládat je i na dále balení vašich “dogsnalizovaných” balíčků, BAF! Tó ona vám tam vždy navymýšlela všechny ty věnování a laskavé odkazy na krabicích popsané od hora až dolů! Á přesně za tyhle detaily jí pak oblizujeme každý den až za ouškama!
Matejko a.k.a. Fúzač


Makač číslo dvě, hned po paničce Alie (sorry, dámy mají přece přednost, neber to ve zlém), který to s námi táhne od samého začátku! :) Vždy jsou si oporou a jelikož naši páníčci jsou příkladem toho, že jakmile svoji práci milujete, život se žije mnoho veseleji, i když jste v práci od rááána do večera, jako tihle dva. Ještě, že mají nás, nebo by se od té práce ani nehnuli. Laskavý, milý, vždy ochotný pomoci a poradit, například i při výrobě sušenek. Způsobil revoluci ve stravování a navrhl obaly produktů pro chlupáče tak krásný, že by jich zkřupal i páníček. A nejen to! Má na starosti komplet celý design sušiwebu (tó aby toho nebylo mááálo) a že mu to jde od ruky. Věčný optimista, inovááátor a hnací motor celé crew, bez kterého by naše identita nebyla tím čím je! Při tom všem stíhá ještě řídit celýýý celičký kolos této naší křupavé továrny a za to jsme mu obě dvě vděčné!
Lukáš


Šéfkuchař a překladatel v jednom. Že to nejde do kopy? Vždyť vidíte, že jde! Šikovný, pohledný mladý muž s obrovským zanícením pro práci, která musí vždy být udělána na výbornou. Šéfkuchař, který nám vždy přinese něco na koštovku, hlavně když se jedná o schválení nových příchutí. Jejich vymýšlení, nejen pro křupavé momenty, to přímo zbožňujeme… Pomáhá našim páníčkům (Alie & Matejovi) s dolaďováním receptur, které jsme mu svěřili do rukou a které je neustále potřeba dolaďovat! Jakmile jsou všechny sušenky, masíčko či stejky dosušené, přichází řada na dolaďování textů a překlady do angličtiny (jelikož právě tomuhle se kdysi na vysoké škole věnoval), o které se s láskou stará!
Saška


Další žena v naší crew, která se členem Pet Farm Family jednoduše stát musela! Vedoucííí balírenského úseku & skladu + office menežééérka, která má svůj stůl vždy zasypaný množstvím “nepodstatných” papírů, které nám vždy zavazejí při procházce po stole… Ano čtete dobře, občas si se Špagetkou takto dáváme namátkové kontroly. Všichni pro nás vždy musí mít připravenou křupavou sušenku, jinak musí za trest cvičit. Pomééé dřepy! A teď zpátky k Sašce. Zabalí všechno, co nezabalí ji, je hlavní součástí velkých objednávek, které putují k vám do vašich oblíbených kamenných obchůdků, které s páníčky navštěvujete. Tak pro příště víte, kdo vám ty sušenky, stejky či konzervy s láááskou nabalil.Její pomocnicí je Monika a v nepřetržitých šichtách psychicky pomáhá i Alie!
Monika


Naše vůbec první zákaznička tady u Čecháčků, kde žijeme. Jacksonova milovaná panička s óóóbrvským zanícením a bojovností, kterou hádám nemá tahle útlá žena ani kam ukrýt, a přeci její síla a láska vyřazuje na kilometry daleko! Adoptivní máma všech greyhoudů světa, která je odhodlá spolu s námi měnit svět zvířat i chlupáčů k lepšímu! V Pet Farm Family se ujala důležité úúúlohy, které se statečně drží a s nesmírnou vervou vede zákaznický servis! Vyřeší všechny vaše požadavky a je hned připravena na další. Pod palcem má i fejsbůůůk českého typu, aby nedocházelo k šumu typu “co to ty čučoriedky v té Divočině jsou”?
Michal


Obchodní zástupce á všeho schopný pomocník + veselá kopa v jednom! Vždy vysmátý od ucha k uchu, vždy připravený dodat všechno tam, tam si vy páníčci přejete! Stará se o neustálééé dodávání našich zdravých produktů do všech obchodů na Slovensku. Je neustále v pohybu a je ochotný nám přivézt nové ingredience i třeba z “Tramtááárie”, kedyž si zmyslíme! Přesně to je to, čeho si na něj ceníme, že se nevykrucuje, ale s vervou a zanícením řeší každou úlohu, kterou mu my dvě zadáme, BAF! Ó áno, vždy ho vyčmucháte na Dobrom Trhu, který Michaľko s našimi páníčky pravidelně absolvuje. Čas od času asistuje i Miškova Zuzka a její šikovné a laskavé ruce.
Július


Další fešák, který patří do naší křupavééé Pet Farm Family crew a bez kterého by jsme nebyli tím, kdo jsme, BAF! Zejména díky jeho šikovným rukám, které vyřeší každouuu chybičku v technické části sušiwebu, což je jeho hlavní náplní práce. Fousáč s obrovkýýým srdcem, který chce být součástí naší revoluce, kterou jsme v tomto chlupatém světě začali, BAF!
Marek a.k.a. Oky


Náš pohledný vedoucíííí nákupčí. “Ta-dááá”, to je náš Oky! Velká osobnost v menším těle (tó je jako u Špagetky). Fousáč podobný našemu páníčkovi, jen mu to táhne více do zrzava. Nebyl by to den, kdy by se tento mužííík s velkýýým srdcem nepotěšil z naší přítomnosti! Vždy nás v Křupavém místě vítá s otevřenou náručí, připravený škrabkat za ušima, jako každý správný člen Pet Farm Family crew, BAF! Pod tlapkou, tedy, pod palcem má naše farmáře, se kterými komunikuje, aby jsme měli z čeho vybírat a pravidelně něco opravuje a instaluje s věčným zanícením do práce různorodého druhu! No co by jsme si bez našeho Okyho počali? Nóóó, jak on rád hovoří, bylo by nám bez něj velmi smutno!
Mary


Tyto její šikovné ruce jen oblizovat a oblizovat, a doufat, že alespoň část z její kreativity se přilepí právě na vás, BAF! Tó ona má pod tlapkou každou kreslenku, která zdobí naše etikety na sušenkých, stejcích, či konzervách. Taky na míru maluje, dle přání páníčka portrét, například tebe, kamaráde! Vaše portrétovky, které jsou vždy dokonalé do poslední detailu, zdobí naše Křupavé místo. Tak už víš, že i Mary je dalším důležitým členem naší křupavé party, která si u nás získala mnoho srdcí a obdivu, BAF! Taktiež rada na mieru namaľuje, podľa prianí páničkov, portrééét, napríklad teba kamoško! Vaše portrééétovky, ktoré sú vždy vystihnuté do posledného detailu, zdobia celé naše Křupavé místo. Tak veru, Mary je nepochybne ďalším dôležitým členom našej chrumkavej crew, ktorý si u nás zííískal veľa sŕdc i obdivu (i ten náš), BAF!
Niko


Hlavní kuchař v Pet Farm Family a lámač ženskýýých srdcí, který maká jako „šroub!“ Nebojácný mladý muž s příjemným kukučem, kterému ani jedna z nás neumí odolat, hlavně pro ty jeho šustící kapsy, které nám vždy propašují něco z kuchyně! Chuligán je to, takto vykrádat naše zááásoby! Ale když zjistíme, že krade pro nás, tak se nám rozšíří čumáky od očekávání té nebeskééé vůně, kterou vždy s sebou přinese z kuchyně a dočista nás omámí!Lukáš


Pomocný kuchař, a.k.a. kuchtííík! Vysokýýý, hádám, že nejvyšší mužík v naší vzácné kuchařské crew. Vždy připravený podat všechny potřebné ingredience i z těch nejvyšších poliček. Vzááácný to člověk, který k nám před nedávnem zavítal. Něco mne na něm stále udivuje: maká v naší kuchyni, ale voní po medě? To bude asi tím, že med je jeho velikou láskou a vášní, které se mimo naší kuchyni věnuje. Laskavý, veselý člověk s dlaněmi, které jsou připravené hladit každou chlupatou duši.
Jakub


Tento pomocný kuchtík uzavírá naši výrobní crew. Spolu s Lukášem a Nikem se starají o výrobu všech vašich i našich oblíbených fajnovek! Moc toho s námi sice tento milý chlapík nenakecá, ale makááá za tři, čehož si ceníme a vážíme, BAF!Ondřej


Tajemný obchodník a zástupce Alie + Mateja. Spolu s dalšími úúúúspěšnými lidmi se k nám v průběhu minulého roku přidal. Je nesmírně rád (a my jsme vděční), že chce stát po našem boku při naší zdravé revoluci! Inspirativní člověk s množstvím zkušeností, které nabral za ten čas, co jsme se ještě nepoznali! A je rád, že jich může konečně u nás naplno využít, BAF!Mišel


Kterou jsme si takto familiárně nazvali je dalším členem Pet Farm Family crew. Šarmantní pomocnice & milujííící škrabkačka za ouškama, BAF! Člověk s velkýýým srdcem a nekonečně dlouhými rukami, které nás vždy rády škrabkají. I ona je důležitou součástí, jelikož jsme detailisti a naše etikety chcete mít vzorně a pěkně nalepené. Tó všechno ona! Olepila! Jsme vděční za tyhle šikovné ruce, i tebe jako osůbku a že jsi v tom s námi, BAF!
Matúš


Vedoucí osoba PET FARM FAMILY ACADEMY, což je dalším křupavým projektem, který jsme koncem roku stihli rozběhnout a ve kterém se budeme věnovat vám i páníčkům. Jak jinak, vyčmuchali jsme toho nejšikovnějšího člověka, se stejnou energií, která koluje v těle, jako i našim páníčkům. Šikovný & pohledný chlapík z Tater je připravený spolu s námi změnit svět chlupáčů k lepšímu! Věrnými parťačkami jsou mu Rena a Lucy, které Matúš naučil všelijakým “trikům,” kterými se vždy rád pyšní.


BAF!Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.