MIAW! - NOVÉ KONZERVY PRO KOČKY

15 May 2017/ kocky konzervy miaw

Vyslyšeli jsme vás, kočičáci! A přinášíme pořádnou porci křupavých novinek právě pro vás. Ale nejásejte předčasně - to ještě neznamená, že s vámi budu kámoška, ale můžeme se pokusit o BAF! & MIAW! souměří, co říkáte? Už se vám ježí srst na hřbetu? :) A co jsme si pro vás tedy na začátek “upekli”? S křupavou radostí vám představujeme nové ručně vyrobené HOLISTICKÉ KONZERVY PRO KOČKY - TRESKU, MAKRELU & SLIEPKU.

Póóójďte klidně s čumákem blíže, jdeme se na tyto nové fajnovky podívat blíže.

TRESKA

Dostane každého rybího labužníka! A jsme si jistí, že to nebude ani dlouho trvat, jelikož vaše chuťové pohárky TRESCE okamžitě propadnou. Holistické konzervy TRESKA obsahují 100% masa z volně žijících zvířat a právě tresky, které vyčmucháte v konzervách pochází z volného výlovu - Island. Konzervy obsahují pouze velmi důležité suroviny pro váš aktivní kočičí život. Tak, co už se olizujete za ouškama? A co vlastně přesně v nich najdete? Lahodnou tresku 24%, vepřové maso z z lokáního plemene přeštického prasete 56% ááá celá tato paráda je doplněna výživným vývarem ze slepic z volného chovu 20%.

MAKRELA

Pokud vás kočičáci oslovila TRESKA, jakožto labužníka rybích fajnovek, tááák máme tu ještě jednu rybí záležitost a to sice MAKRELU. Stačí jen objevit tuhle neodolatelnou fajnovku a už nebudeš chtít nikdy nic jiného, to vážně! Vyčmucháš opět pouze 100% masovou složku z volně žijících zvířat - makrelu 24%, vepřové maso z přeštického prasete 56% ááá vydatný vývar ze slepic z volného chovu 20%.

SLIEPKA

A teď už pryč od ryb, ať si na své přijdou i kočičáci, kteří zrovna rybám tááák nefandí. Po degustaci této fajnovky budeš u misky vyčkávat, co chvilka. Holistické konzervy obsahují poctivou nálož masa z volně žijících zvířat - kuřecí maso ze slepic z volného výběhu 24%, vepřové maso z přeštického prasete 56% ááá lahodný vývar ze slepic z volného chovu 20%.


Při výrobě všech fajnovek používáme poctivé lokální suroviny a maso z volně žijících zvířat. Nikde NEnajdeš lepek, dochucovadla, umělé přísady či jiné nesmysly, MIAW!

Dobrou chuť, kočičáci!Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.