JDE SE DO SVĚTA! SUŠIENKOVO SE MĚNÍ NA PET FARM FAMILY

18 July 2017/ novinky Pet Farm Family ze zakulisi

Pokud si vzpomínáte, tak na začátku roku jsme vám slíbili hodně křupavýýých novinek. A každý chlupáč přeci ví, že sliby se mají, cóóó?! Plnit! Tak vám tedy přinášíme výběr těch nejlahodnějších novinek, které jste mohly za tento rok vyčmuchat. Jednu nejkřupavější novinku jsme si šetřili až na léto až všechno hovězí masíčko vyzraje, tak jako naše Sušienkovo. Letošní rok je čas změn, ale nebojte, jen k lepšímu! :) Ááá se Špagetkou vám o všem pěkně popořádku popovídáááme.


Větší bouda s lepší kuchyní!

Tento rok jsme začali opravdu velkolepě a to otevřením Křupavého místa, co je naše továrna na fajnovky a prodejna v jednom. Před tím, než jsme se rozhodli nastěhovat, jsme však museli náš nový pelíšek nějak upravit. Jelikož tu před námi byl jen sklad, úplně bez fajnovek, museli jsme ho přehrabat od podlahy až po střechu.


Pracovali jsme dnem i nocí. Lidi nám pomáhali vyrobit všechno, od prvního šroubu až po poslední kličku na dveřích, aby tu nebyl průvan. A že se jim to podařilo!Od kuchyně až po naši pohodovou prodejnu s relax i pááárty zónou. Všechno bylo postavené primárně pro vás kamarádi, aby jste nás mohli návštívit, pokecat a hlavně, aby jste mohli mrknout do naší kuchyně, kde se všechny fajnovky vyrábí, BAF!Narozdíl od jiných továren, na návštěvu nepotřebujete najít v balíčku zlatou vstupenku, ale stačí doběhnout na Drahobejlovu 24 do Prahy 9, BAF! Kromě toho, že tu vyčmucháte vždy ty nejčerstvější fajnovky, můžete nahlídnout přímo do výroby, aby jste se na vlastní ňufáky přesvědčili, že naše ingredience jsou opravdu nejlepší.


MIAW!

Ten zvuk jsem nevydala, já, BAF! To byl další z našich spokojených chlupatých zákazníků - kočičák. Na veletrh For Pets jsme tento rok přinesli i naše nové 100% masové konzervy pro kočičí kámoše. Ve šťavnaté konzervě najdou kromě masa z přeštického prasete i Tresku, Makrelu či Sliepku a trochu slepičího vývaru. Nic víc. Opakování je Špagetka moudrosti, tááákže opět všechno masíčko je z volně žijící zvěře. Musííím říct, že jsme z těch konzerv okoštovali i my a byly výýýborné.
MUF & MÚÚ!

MUF - ne, nemám rýmu. :) Ten zvuk určitě pochází od volně žijícího muflona, který nám skočil do nových holistických konzerv. Kromě MUFLÓNA vyčmucháte i další superskou novinku – KRAVU, která vaše prázdné misky doplní o šťavnaté masíčko z volně se pasoucích krav ze Slovenska. Jako ve všech našich holistických konzervách i tady najdeš kompletní dávku živin, vitamínů, minerálů & antioxidantů. Je to taková povinná výbava na dny plné běhaček.
Dodržujte pitný režim!

Dobijte energii pomocí poctivých vývarů (vyzrááálá novinka ze sušienkovské kuchyně). Hovädský, Lososový či Zverinový. Vývar skvěle doplní jakékoliv jídlo chutí a výživou, co v náročných nejen letních dnech určitě oceníte. Nápomocný vám bude i při různých problémech s trávením, kdy je lepší být pouze o vývarech.

A TO NEJLEPŠÍ NA ZÁVĚR!Hurááá, jde se do světa!
Naše malá rodinná firma se pomalu, ale jistě začíná rozrůstat a nějak nám ty zdravé sušenky, sušené stejky a šťavnaté konzervy začínají přepadávat přes okraj republiky. Proto jsme jednoho dne dali válečnou poradu po sušienkovsku a rozhodli jsme se, že by bylo fajn, kdyby o nás věděli i chlupáči všeho druhu mimo Česka a Slovenska.


Tak! Na 100% rozhodnuto! Hurááá do světa, BAF & MIAW! Myslíme si, že i zahraniční chlupáči mají právo na kvalitní a zdravé fajnovky jako my. Jediný problém je, že nám nějak nerozumí. Štěkají a mňoukají v různých jazycích a vyznat se v nich nedokážu ani já, natož Špagetka.Jó, když už jsme při Špagetce, vzpomínám si ještě ty časy, kdy jsem tady byla šéfovou jááá. Sušienkovo dostalo jméno po mně, takže všechny sušenky byly určitě taky moje. :) To se ale změnilo tvým příchodem, kdy jsem se o fajnovky z naší sušienkovské kuchyně začala dělit nejen s vámi chlupáči, ale i s tebou, BAF! Přijala jsem tě za svoji právoplatnou sestru a sušienkotesterku už dááávno, a proto by nebylo fér, aby se Sušienkovo jmenovalo pouze po mně.
Jelikož jsme rodinná firma, kde nám s výrobou z těch nejlepších ingrediencí pomáhají skvělííí lidi, rozhodli jsme se změnit název na něco, co by opravdu vystihovalo to, o co tu vlastně jde - a to celkově. Tady by jsem se chtěla vrátit ke štěkání a mňoukání v cizích jazycích. Už vás nebudeme dál tahat, jako naše vývary – Sušienkovo je od teď PET FARM FAMILY. BAF!Nemusíte se od strachu chytat za ušiska, že sušienky už nebudou táák křupavé, nebo že masíčko nebude z volně žijící zvěře. Právě naopak!Měníme jen jméno, ne filozofii. Všechny naše produkty budou, stejně jako teď, každým dnem lepší a lepší. Věříme, že tuto změnu oceníte a když nás na běhačce uvidíte, nebudete utíkat pryč a vesele si zakýváme ocásky na přivítání tak, jak nyní, BAF!

Vaše Sušienka a Špagetka.Máš k tomu co říct? BAF!

Chlupáči vždy
na prvním místě

Pro všechny chlupáče jsme vždy byli, jsme a budeme upřímní, stejně jako je jejich láska upřímná k nám lidem.

Bio kvalita
kde se jen dá

Chlupáčovo zdraví je u nás vždy na prvním místě. Na kvalitě surovin nikdy nešetříme.

Lokální zdroje
a produkty

Podporujeme lokální zemědělce, jejichž poctivá práce je nesrovnatelná s velkovýrobami!

Návrat zpět
k přírodě

tejně jako ke chlupáčům, jsme šetrní i k přírodě. Musíme si ji vážit za všechno, co nám dává každý den.