BALÍME ŠVESTKY SMĚR DIVOČINA

29 June 2017/ priroda susienkovo vylet

Už máš sbaleno, kamaráde? Ještě nééé? Tak pozorně nastraž ušiska, přinášíme ti křupavééé tipy, co na takovou cestu do divočiny zabalit! A to nejen na horkééé letní dny.

Nejdůležitější věcí je jednoznačně dodržovat pitný režim! Tááák, ať ti páníčci načepují vodu do nějaké nádoby (stačí trochu, po cestě určitě potkáš mnoho čerstvých vodních pramenů, ale jistota je jistota). Během pauziček, kdy si určitě budou chtít odpočinou i páníčci šoférové, vybalíš svoji CESTOVNÍ MISKU ááá doplníš potřebné tekutiny na další kilometry! V daleké divočině oceníš určitě i BIO HOVÄDSKOU SÍLU, která ti nejen dodá potřebný pitný režim, ale hlavně i síííílu!


Už i během cesty je potřeba doplňovat tááák potřebou energii. Přeci nepřijedeš do cíle úplně k.o., ne?! :) K tomu ti pomůžou naše ZDRAVÉ SUŠENKY či BARF SUŠENÉ STEJKY. Ale všeho s mírou! Já se Špagetkou máme nejraději LOSIE BOBKY, DIVOČINU & vyzrááálou HOVÄDZINKU. Pááák jakmile dorazíš do cíle, dej si chvilku odfuk ve svém CESTOVNÍ PELECHU. Jakmile se otrkáš tááák je ten pravý čas na MÄSÍČKO, jóóój takový šťavnatý DIVIAK nebo křupavááá novinka MUFLÓN ti hned lehce a rychle zasytí bříško. Hlavně koštovačky všech těch podivných kulinářských pochoutek nech na páníčcích, ty máš přeci svoje sbalené! :)


Hurááá do hlubokých lesů! Páníčci kroutí hlavou, že nemají kam dát všechny ty tvoje zdravé & křupavé fajnovky? Přiběhni s tvým CESTOVNÍM PELECHEM, který je vybavený maximálně velkými kapsami, kam ukryješ všechno včetně OPICE SKOŘICE.

Uff… tak teď jsi ready na cestu za divočinou! Nezbývá nic jiného než se pořádně v autě připoutat a to všichni, přeci nechceš vyletět pří případné nehodně (tfuj tfuj) někam do pryč.


Během jízdy nezapomeň nebo spíš páááníčci nevybombit klimu na maximum a držet se +- teploty, která je venku s max. rozdílem 3 až 5 stupňů. Příliš velké rozdíly nevedou k ničemu jinému než k pořádnému prochladnutí či rýmě. Ááá přeci plánuješ dovolenkovat v klidu a pohodě a nééé běhat po veterinářích.

Bez LÉTAJÍCÍ LOKŠE či GUMKÁČE není žádná divočina divočinou! Ááá pokud patříš mezi ty méně aktivní, tak oceníš parťáka v cestách i necestách jako MACKA UŠKO, ALIGEJTRA či ŽIRAFKU.


Málem bych zapomněla! Tááák důležitou věc jako náš DOMÁCÍ RELELENT DO DIVOČINY. Pokud ho ještě nemáš po tlapce, tak musíš i s páááníčky přiběhnout k nám na workshop, BAF! A neztratí se ti ani MYDLOŠ OCHRAŇMA, určitě vymeteš všechny kaluže při lovu v divočině.

Nezapomeň vybavit i páááníčky, ať kouzlí jen kolem sebe jen úsměvy. Třeba s naší kšiltovkou KRAVINA & DIVÁ SVIŇA z bio bavlny, BAF!

P.S. Žádné nanuky na schladění! Nejsou pro tvé bříško vhodné! Naopak - hrozí ti pořádná neplecha. Na schladění udělá nejlíp, když paníčci osvěží bříško, protože to je to místo, kde je tvůj hardwer nejvíc zavařený a to doslovně. Nebo skoč rovnou do vody!
Máš k tomu co říct? BAF!

bio má smysl

Na surovinách nešetříme. BIO certifikát je pro nás zárukou udržitelnosti výroby, původu a kvality.

Zpět k přírodě

Recyklujeme, eliminujeme plasty a chemii, využíváme ověřené a lokální zdroje.